екологічна проекти Черкаси

10 екологічних проектів реалізовуватимуться на Черкащині

 

Під час підсумкового засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів обрано 10 проектів на суму 15 281,134 тис. грн, що фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету цього року. Поміж них:

  1. «Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Гагаріна в м. Городище Черкаської області (коригування)».
  2. «Реконструкція окремих об’єктів каналізаційних очисних споруд м. Чигирин Черкаської області».
  3. «Реконструкція напірного колектора господарсько-побутової каналізації від КНС до очисних споруд каналізації м. Жашків Черкаської області».
  4. «Розчистка русла для підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Босівка в адміністративних межах Босівської сільської ради Лисянського району».

 

«На запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, пов’язаного з аварійним станом напірної каналізації (капітальний ремонт) по вул. Пролетарській, на ділянці між вул. Чорновола та вул. Шевченка м. Звенигородка».

«Проведення комплексу робіт з регулювання та поліпшення гідрологічного та екологічного стану р. Золотоношка в м. Золотоноша Черкаської області».

«Забезпечення вилучення, утилізації, знищення та знешкодження невідомих, непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (відходів пестицидів) на території Звенигородського, Монастирищенського, Тальнівського районів».

«Видання поліграфічної продукції з екологічної тематики».

«Проведення комплексу робіт з регулювання та поліпшення гідрологічного та екологічного стану притоки р. Гнилий Тікич в адмінмежах Лисянської селищної ради».

«Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт Ірдинь Черкаського району Черкаської області на основі використання біоінженерних очисних споруд. Стадія робочий проект. Корегування кошторисів».

Перший заступник очільника області, голова комісії Віталій Коваль повідомив, що цей перелік спрямують на розгляд обласній раді.

– Між тим, на засіданні ми вирішили звернутися до постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів стосовно розгляду питання про дофінансування проекту «Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт Ірдинь Черкаського району Черкаської області на основі використання біоінженерних очисних споруд. Стадія робочий проект. Корегування кошторисів» та фінансування проекту «Забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання побутових відходів (ліквідація стихійного сміттєзвалища) в с. Хутори Черкаського району» за рахунок нерозподіленого залишку коштів, запланованих у 2016 році на природоохоронні заходи, – зазначив Віталій Володимирович.

Нагадаємо, рішенням обласної ради передбачено, що 50 % загального обсягу коштів на природоохоронні заходи розподіляється відповідно до конкурсного відбору проектів та заходів на умовах співфінансування. При цьому, за рішенням депутатського корпусу, не менше 10 % повинні дати місцеві бюджети, також залучити позабюджетні ресурси, решта на умовах співфінансування виділяється з обласного бюджету.

Джерело: www.ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *