“1+1” екранізує роман письменника з Черкащини (ФОТО)

“1+1 медіа” екранізує роман “Чорний ворон” українського письменника Василя Шкляра. Про це УНІАН повідомив генеральний директор “1+1 медіа” Олександр Ткаченко під час круглого столу на тему “Майбутнє російського продукту на українському телеринку”.

– Ми нещодавно підписали угоду з відомим українським автором Василем Шклярем про екранізацію його відомого твору “Чорний ворон”. Ми можемо про це говорити. Це буде не лише фільм. Це буде 4-серійна історія, – зазначив Олександр Ткаченко.

Генеральний директор “1+1 медіа” також повідомив, що українське телебачення зараз потребує нових українських образів.

– Ми говоримо якраз про створення нових образів для України, яких потребує новий час і ця війна. Ми теж створюємо багато продуктів і можемо пишатись, що тисячі годин продуктів ми створюємо. Серед них є ті, на які ми ідемо свідомо, розуміючи, що це некомерційні проекти, що новий час потребує нових героїв. Нещодавно ми завершили 4-серійний проект “Століття Якова”. Він достатньо контроверсійний, бо так само як і з приводу “Останнього москаля”, тут буде дуже багато дискусій… Але ми вважаємо, що такі кроки повинні бути направлені на те, щоб створювати нові образи, – додав Ткаченко.

Нагадаємо, Василь Шкляр – відомий український письменник. Народився у Лисянському районі, що на Черкащині. Його роман “Ключ” перекладався вірменською, шведською та російською мовами. А за роман про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках – “Залишенець. Чорний ворон” став лауреатом Шевченківської премії.

Фото http://www.unian.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *