164 черкащани з особливими потребами взяли участь у міському ярмарку вакансій

У рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з особливими потребами, служба зайнятості спільно з соціальними партнерами та роботодавцями, організовують відповідні заходи, головною метою яких є працевлаштування людей з інвалідністю, інформування їх про послуги служби зайнятості, впровадження інноваційних підходів, зокрема використання відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, он-лайн співбесід та комунікацій з безробітними через соціальні мережі.

Повідомляє “Прочерк”.

Один із таких заходів, а саме ярмарок вакансій для 164 осіб з інвалідністю, був проведений нещодавно Черкаським міським центром зайнятості за участю соціальних партнерів та місцевДобреих роботодавців: Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, ВМС Збройних сил України, комунального закладу «Черкаський обласний центр МСЕК», обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, ТОВ «Євразія-С», ТОВ «Світ ласощів», ПП «Кондитерська фабрика «Шарлотт», ТОВ «Транслогістик», ДП «Рітейл ІСТ», ТОВ «Інтертрейдплюс».

На ярмарку директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак поінформувала присутніх про роботу, яка проводилася з цією категорією безробітних: «З початку поточного року послугами центру зайнятості скористалися 944 особи з інвалідністю, з них отримала статус безробітного 371 особа, працевлаштовано 164 категорійні особи, у тому числі 8 осіб отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності. До тимчасової зайнятості залучено 259 осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру», – відзначила Оксана Щербак.

Водночас директор повідомила, що для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці люди з інвалідністю мають можливість пройти професійне навчання за направленням служби зайнятості. Тільки протягом січня-листопада поточного року 65 осіб за направленням міського центру зайнятості проходили навчання, з них 51 особа закінчила навчання і працевлаштована.

Позитивним є досвід співпраці щодо працевлаштування людей з інвалідністю центру зайнятості з Департаментом соціальної політики Черкаської міської ради, КП «Комбінат комунальних підприємств», КП «Дирекція парків», КП «Центральний стадіон», Черкаським учбово-виробничим підприємством «УТОС» та рядом громадських організацій ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця», ГО «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива», ЧОВВ БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Під час проведення ярмарку вакансій всі бажаючі проконсультувалися з фахівцями центру зайнятості, поспілкувалися з представниками роботодавців, дізналися про вільні вакансії та отримали роздатковий матеріал.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *