18 травня у Черкасах відбудуться урочистості з нагоди 5-ої річниці створення батальйону «Черкаси»

У суботу, 18 травня, військова частина 2332 –  батальйон «Черкаси» відзначає п’яту річницю з дня створення.

З нагоди цієї дати в обласному центрі відбудуться урочисті заходи за участю міської влади, військових, ветеранів та громадськості місті. А саме:

– об 11-30 – покладання квітів до  пам’ятного знаку «Борцям за волю України» (що на Алеї Слави);
– о 12-30 – урочистості та концерт у Будинку культури ім. І.Кулика по вул. Благовісній, 170.

Відзначимо, що військова частина п. п. В-2332 (14 ОМПБ  – окремий мотопіхотний батальйон) створено в дуже стислі терміни у вкрай важкий для нашої держави час. 12 травня 2014 року ця військова частина стала бойовою, окремою частиною Збройних Сил України і пройшла такий шлях:

– бойове злагодження на полігоні «Дівички»;
– виконання бойових завдань в Одеській області на кордоні з Придністров’ям в оперативному підпорядкуванні ВМС України;
– виконання бойових завдань в Донецькій області в оперативному підпорядкуванні 55 ОАБр та 72 ОМБр, а потім у складі 72 ОМБр бригади, як окремий батальйон.
Військові батальйону «Черкаси»  виконували бойові завдання у Волновасі, Новотроїцькому, Ользінці, Богданівці, Старогнатівці та Гранітному.

На жаль, за час воєнних дій  десять бійців батальйону «Черкаси» віддали свої життя обороняючи кордони рідної держави, а 58 – отримали поранення.

Сьогодні військовослужбовці нашого батальйону виконують завдання в військах спеціального призначення, ВМВ (ВДВ), 72 ОМБр, 1 і 17 танкових бригадах, 26 ОАБр, військових комісаріатах Черкаської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *