20 волонтерів «Help and Travel» прибиратимуть села на Черкащині

Цього року команда «Help and Travel» знову збирає 20 волонтерів з усієї країни, щоб відвідати чотири села Черкаської області. Із 13 по 18 серпня команда завітає у с. Подільське, с. Мартинівка, с. Ліпляве і с. Моринці, повідомляють “Сільські Обрії“.

Волонтери будуть фарбувати, прибирати територію, білувати, копати траншеї та робити все те, до чого не доходили руки у сільської громади. У 2018 році вони допоможуть підготувати село Моринці до фестивалю Ше.Фест та побудуть там один день під час фестивалю.

Вікова категорія активістів: від 18 до 35 років. «Ідея заходу така: коли на волонтерів дивитимуться бабусі та дідусі з тих сіл, вони зрозуміють, що молодь не така вже й лінива. Коли волонтери дивитимуться на гостинність сільських жителів, вони зрозуміють, що старше покоління – приємні люди, і що вони також освічені та порядні, і готові допомогти. Коли українці дивитимуться на тур у ТВ ­новинах і в Ютуб, вони побачать, що можна проводити літо з користю для себе та для інших», – пишуть організатори.

Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *