200 учасників бойових дій знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості

З початку  2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 809 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції  та операції об’єднаних сил,  із них 100 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 749  учасників  АТО (ООС).

Серед учасників АТО (ООС), зареєстрованих в обласній службі зайнятості, майже половина (50%) – особи віком до 35 років, майже третина (30%) – особи від 35 до 45 років, майже кожний п’ятий (20%) –  старше 45 років.

Розподіл за освітою безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО є наступним: особи з професійно-технічною освітою становлять  47%; з вищою – 39%, з початковою та середньою – 14%.

За сприяння обласної служби зайнятості з початку 2019 року отримали роботу 200 учасників АТО (ООС), з них 14 осіб з інвалідністю. Структура робочих місць, на які були працевлаштовані учасники АТО є наступною:

За розділами класифікацій професій: 44% учасників АТО працевлаштувалися на місця робітників з обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин; 17% – на місця, що не потребують спеціальної підготовки; 17% – на місця кваліфікованих робітників з інструментом,  9% – на місця керівників (менеджерів) та професіоналів. За видами економічної діяльності:  38,5% безробітних працевлаштовані  у сільському господарстві, 18,6% в переробній промисловості, 11,5 в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 5,8% в будівництві.

З початку 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 48 осіб учасників АТО (ООС).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *