концерт

23 червня черкащан запрошують на безкоштовний концерт унікальної вокалістки з Норвегії (Афіша)

Дар’я Катиба (1990) молода і талановита сопрано, яка проживає в Норвегії. Дар’я починала своє музиальное освіту і кар’єру в місті Черкаси. Вона почала захоплюватися музикою і виступати на сцені з чотирьох років.

Її першими педагогами були Генрієтта Верігіна  і Лариса Красавіна.

Дар’я навчалася класичного вокального мистецтва при Норвезької академії музики (2009-2013 м.Осло), Університеті Агдерь (2013-2015 р Крістіансанд), Академії ім. Жана Сібеліуса (2014-2015 р Гельсінкі) і частково при Королівської академії музики (м Лондон). У 2015 році співачка успішно отримала ступінь магістра по класу класичного вокального виконання. Її вчителями в академіях були відомі в світі вокальної музики професора Барбру Марклюнд-Петерсон (Осло), Ніл Меки (Лондон) і Оути Кахконен(Гельсінкі).

Дар’я є багатогранним музикантом, що використовують свій талант в різних стилях і напрямках. В її багатий репертуар входять твори старовинної, класичної та сучасної музики, а також фольклор, джаз і французький шансон.

Молода вокалістка бере активну участь у культурному житті Норвегії, організовуючи концерти, музичні проекти і беручи участь у фестивалях по всій країні і тісно співпрацюючи з музиканамі світового рівня (Свен Люндестад (гітарист), Ааре Пауль Латтік (органіст), Ховард Гімсе (піаніст)).

Джерело: vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *