24 серпня в Черкасах планується проведення спортивного фестивалю

У день відзначення 27-річчя Незалежності України в Черкасах планується проведення грандіозного спортивного фестивалю під гаслом «Твоя Сила – твоя Незалежність». Однією з його родзинок стане встановлення рекорду України, інформує департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Сьогодні відбулась робоча нарада за участю заступника міського голови Юрія Ботнара, директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, директора КП «Центральний стадіон» Юрія Гончарова щодо проведення цієї події.

– Ми маємо відшліфувати сценарний план та докласти всіх зусиль, аби це свято залишилось у пам’яті кожної людини, – зазначив Сергій Воронов.

Нагадаємо, як повідомляв раніше заступник мера Юрій Ботнар, заходи фестивалю проводитимуть як для дорослих, так і для дітей. Проходитиме він одночасно на кількох локаціях. Попередньо, це Долина троянд, один із міських пляжів та територія Центрального стадіону.

– Черкаський спортивний фестиваль ми хочемо провести, насамперед, не для професійних спортсменів, а для людей від спортсменів, – прокоментував Юрій Андрійович. – Найголовніше, що ми прагнемо, – показати, що спорт і здоровий спосіб життя – це легко й модно.

Під час фестивалю упродовж двох днів на відвідувачів чекають численні майстер-класи від відомих спортсменів, показові виступи та спортивні естафети. Більш детальну інформацію про заходи буде опубліковано пізніше.

Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *