32-річний фінансист може стати заступником голови Черкаської ОДА

Юрій Ткаченко представив Громадській раді при ОДА свого потенційного першого заступника. На цій посаді він бачить Олександра Турченяка. Його кандидатуру і пропонуватиме на розгляд в Адміністрацію Президента України, пише сайт “Ремарка“.

Олександрові Турченяку – 32 роки. За фахом він фінансист. Закінчив Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, а також аспірантуру. Має досвід роботи в автомобілебудуванні та залученні інвестицій.image-15-3522

– Олександр очолював кілька підприємств цієї галузі, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Зокрема, «Національну автомобільну компанію», «Автоскладальний завод №3» ВАТ «ЛуАЗ» та ін. Тобто має керівний досвід. У державній владі не працював. Водночас був депутатом обласної ради минулого скликання. Активно долучався до розроблення «Стратегії-2020». Має здорові амбіції і орієнтований на реформи в області.

Після нетривалого обговорення присутні члени Громадської ради при ОДА схвалили кандидатуру Олександра Турченяка. Нагадаємо, без першого заступника голова Черкаської ОДА працює більше року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *