На Черкащині пройдуть туристичні змагання «Залізняк»

20-21 травня вперше на Черкащині в урочищі Холодний Яр стартує весняні туристичні змагання «Залізняк». Основна мета змагань полягає не лише у фізичному вишколі учасників, але й у вихованні шанобливого ставлення до своєї історії та національних героїв, а також ознайомленні зі сторінками історії боротьби у Холодному Яру, — повідомляють організатори.

Інформує “Вичерпно”.

Захід відбуватиметься у формі командних перегонів із орієнтування на місцевості. Учасникам потрібно подолати маршрут 50-80 км у межах контрольного часу, при цьому «зібрати» якомога більше контрольних пунктів (КП). Контрольними пунктами являтимуться історичні та культурні пам’ятки.

Захід організовує ГО «ВМР «Національний Альянс», за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Щоб взяти участь у змаганнях, команда повинна заповнити онлайн-анкету. Після цього команда має сплатити організаційний внесок (до кінця квітня — 50 грн з кожного учасника, з 1 травня — 75 грн).

Мінімальна чисельність команди— 2 особи. Максимальна — 6. В команді повинен бути хоча б один повнолітній учасник. Також з міста Черкаси буде організований безкоштовний автобус для учасників змагу.

Зголошення можна заповнити до 15 травня:

https://goo.gl/forms/MhwA1q11EVitVRR02

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *