Проект торік зібрав 4 тисячі маленьких відвідувачів. Цьогоріч не менше. Батьки та діти активно відвідували локації, отримуючи на кожній завдання відповідно до професії. За їх виконання – зарплата у гривниках. За гривники – товари у спеціальному магазині, повідомляють на сторінці  КП “Дирекція парків” у Фейсбук.

– Ми з донькою тут уперше. Мені все подобається, відвідали абсолютно всі локації. Шкодую, що не звзяла до парку і свою старшу доньку, – говорить Ірина Марштупа.

Цього разу містечко “поповнилося ” новими професіями, адже у проекту побільшало партнерів.

blank

– Безперечно, найцікавіше для дітей – пробувати себе у професії, – говорить керівник оргкомітету проекту Марина Чаплигіна. – У всіх містах діти долучаються з інтересом і захопленням.

blank

Усього у парку Перемоги представили 40 локацій, по кілька від кожної організації-учасника. Діти мали змогу випробувати себе у ролі лікаря, промоутера, перукаря, пожежника, банкіра тощо. Крім того, на території парку працювали два профорієнтаційні намети.

blank

– Ми вдячні проекту за його благородну мету – корисне й змістовне дозвілля для малечі, – говорить директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко. – Колектив підприємства зробив усе можливе, аби комфортно “прийняти” містечко на базі парку.

blank

Наступного року проект знову завітає до міста на Дніпрі, обіцяють організатори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *