Джаз-хор з Німеччини потішив черкащан композиціями у стилі спиричуелс і госпел

Міжнародний хор «Актуальна тенденція» приїхав до України, аби подарувати композиції у стилі джазу, спиричуелс, госпел та інші. Концерти – безкоштовні, мета учасників підтримати українців у такий непростий час. У цьому до них долучилися об’єднані церкви міста.

У Черкасах хор зібрав глядачів в обласній філармонії. Дві години 60 хористів та естрадно-симфонічний оркестр, який складався із 40 музикантів, виконував композиції англійською, українською та німецькими мовами. Концерт відбувся в рамках святкування 500-річча Реформації в Україні.

blank

– Це була неймовірна атмосфера, я була просто захоплена тим, що відбувалося на сцені, – поділилася своїми враженнями глядачка Анна Торгало.

blank

Закінчився виступ незвично. Всі музиканти і співаки спустилися в зал із запаленими свічками в руках. При цьому вони виконували дуже красиву, мелодійну пісню «Мир в тобі».

– Дуже талановиті та обдаровані Богом люди. Від захоплення у мене та багатьох глядачів наверталися сльози, особливо коли в кінці всі вийшли у хол, вони – співали, а ми безупинно аплодували їм. Неймовірний концерт, – зазначила гостя концерту Ірина Морхоцька.

blank

– Я відчував, що зал підтримує і приймає нас. І коли ми спускалися вниз, було таке відчуття єднання, що просто не передати словами, – поділився учасник колективу Андрій.

blank

Усі учасники колективу з різних країн, таких як Німеччина, Україна, Росія, Білорусь, Польща, Чехія, США. 5 із них черкащани. Керівник і диригент хору Павло Шабан – іммігрант з України, та вже 20 років живе в Німеччині. Про батьківщину пам’ятає і регулярно відвідує країну з гастролями.

blank

– Моє бажання, аби всі мали можливість послухати красиву, духовну музику. Я давно цим займаюсь і вдома працюю хормейстером декількох хорів, і мені дуже приємно, що я можу поділитися своєю творчістю в Україні, – розповів Павло Шабан.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *