Черкаські патрульні отримали нові авто

Автопарк поліції Черкаської області поповнився 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Їх сьогодні урочисто передали черкаським поліцейським. Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Відтепер нові авта допомагатимуть здійснювати патрулювання територіальним підрозділам ГУ НП.

Mitsubishi Outlander – екологічно безпечні та мають гібридну силову установку. Їх для Нацполіції закупили на пільгових умовах відповідно до Кіотського протоколу про зміну клімату.

blank

– Реформа Нацполіції продовжується і головне, що вона проходить комплексно, – зауважив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. – Окрім людей та підходів до служби, оновлюється й матеріально-технічна база. Тепер Mitsubishi Outlander полегшуватимуть роботу груп швидкого реагування територіальних підрозділів Нацполіції області. Вони замінять давно застарілі “ВАЗ” чи “УАЗ”. Такі поступові оновлення – прекрасна мотивація для наших поліцейських ще краще виконувати свої обов’язки, та свідчення тих змін, які вже зараз відбуваються в країні. Дотримання законності, правопорядку та захист наших громадян – такі вимоги нині ставить перед нами Президент України. І нова поліція продовжує неухильно виконувати свої обов’язки та втілювати амбіційну реформу правоохоронних органів у життя.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *