На Черкащині Мінрегіон погодив проекти ОТГ

Комісія Мінрегіону погодила ще 7 проектів Черкаської області, які будуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загалом натепер вже підтримано 21 проектна заявка від 6 ОТГ області на 12,65 млн грн, що станить 71% від обсягу субвенції.

Як повідомляють в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації, сьогодні погодили три проекти Тальнівської ОТГ на всю передбачену розподілом суму 1,7 млн грн. Кошти спрямують на капітальні ремонти будівель дошкільних навчальних закладів, створення інженерно-топографічних планів масштабу 1:2000 для розробки Генерального плану населених пунктів та ведення містобудівного кадастру об’єднаної територіальної громади. Також три проекти Набутівської ОТГ на 3,2 млн грн. Проектами передбачені капітальні ремонти: амбулаторії, дорожнього покриття вулиць. Та один проект Мокрокалигірської ОТГ на суму 0,69 млн грн, який спрямований на капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу.

Нагадаємо, загалом цьогоріч з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 17,9 млн грн. Кошти субвенції розподілено між 6 об’єднаними громадами в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 0,9 млн грн для Єрківської ОТГ до майже 5 млн грн – для Білозірської ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *