Черкащанам покажуть 30 фільмів просто неба

Відбіркова комісія Черкаського фестивалю короткометражного кіно “КіноШот” завершила відбір фільмів для конкурсної програми заходу. Із понад тисячі фільмів, що надійшли із різних куточків України та світу, члени відбіркової комісії обрали 30 короткометражок, що 25–27 серпня покажуть у Черкасах просто неба у Долині троянд.

Про це повідомляє Прес-служба фестивалю “КіноШот”.

“Серед фільмів української конкурсної програми “КіноШот” покаже фільми, які вже отримали нагороди на інших фестивалях. Серед них фільм “Бузок” Катерини Горностай та “Кров’янка” Аркадія Непиталюка, – розповідає програмний директор фестивалю Олександр Гусєв. – Також черкасці та гості міста матимуть змогу побачити фільм “Сказ” Марисі Нікітюк, відомої української режисерки та сценаристки короткометражних фільмів. Фільми за сценаріями Марисі брали участь у престижних міжнародних фестивалях у Локардо, Клермон-Феррані, у “Золотому абрикосі”, Одеському МКФ та інших. Вигравали нагороди”.

Із 30 фільмів, що змагатимуться у конкурсі від “КіноШоту”, 7 – українського виробництва, 8 – іноземне ігрове кіно, а 15 – анімаційні фільми. Географія учасників – Україна, Ірландія, Китай, Польща, Франція, Іран, Великобританія, Бразилія, Індія та ін. Над якісним добором фільмів комісія працювала два місяці. Тож незабаром короткометражки конкурсної програми позмагаються у номінаціях “Кращий український короткометражний ігровий фільм”, “Кращий український короткометражний анімаційний фільм”, “Кращий зарубіжний короткометражний ігровий фільм” та “Приз глядацьких симпатій”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *