На Тальнівщині відкрили військово-патріотичний табір для дітей учасників АТО

На території територіального центру Тальнівського району відбулося відкриття військово-патріотичного табору для дітей учасників АТО Тальнівщини. Організаторами виступає ГО “Об’єднання бойових побратимів та волонтерів”.

Про це повідомляє Тальнівська РДА.

Після урочистої частини підняття державного прапору, до присутніх звернулася представник “Об’єднання бойових побратимів та волонтерів” Тетяна Буга, яка подякувала патріотам за те, що вони сьогодні саме тут і побажала вихованцям літнього табору витримки, натхнення у військово-патріотичній підготовці, яку їм нададуть представники ГО ВПК “Гайдамаки” Станіслав Волощук і Юрій Рябий. Саме вони навчатимуть дітей першої медичної допомоги. Ознайомлять з військовим спорядженням та екіпіровкою. На патріотів-вихованців також чекають розваги та багато іншого.

blank

blank

Натомість отець Михайло Василюк із Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату благословив дітей молитвою та окропив свяченою водою.

“У патріотів завжди є і має бути любов до Бога і до України. Якусь одну любов мати неможливо. Неможливо любити Бога, а матері своєї не любити, і навпаки. Тому я бажаю вам за цей період, проведений у цьому таборі, збагатитися, як духовно так і патріотично. Щоб цей запал любові, що є у вас на сьогодні, він на все життя залишився у вас всередині. Нехай Господь благословляє і береже вас”, – промовив отець.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *