Черкаська влада розпустила виконком

Антимерська більшість відправила у відставку виконавчий комітет Черкаської міської ради та ухвалила низку рішень по спробі унеможливлення забудови набережної в районі вантажного порту.

Відповідні рішення були ухвалені на сьогоднішній сесії міської ради.

Так депутатами спочатку було підтримано петицію про заборону житлової забудови набережної. Далі окремими рішеннями скасовано надання містобудівних умов та обмежень ІБК «Будгарант», рішення виконавчого комітету про затвердження детального плану забудови набережної в районі вантажного порту. І на завершення відправлено у відставку виконавчий комітет.

Під час обговорення та дискусій міський голова заявив, що ситуація довкола забудови набережної є штучною та створена заради політичного зведення рахунків. Також Анатолій Бондаренко ще до прийняття рішення про розпуск виконавчого комітету заявив, що буде його ветувати, оскільки двотижневий термін який визначається в проекті на формування нового складу (кандидатури подає міський голова) є недостатнім.

Голосування по головному питанню яке й відображає всю суть боротьби за владу в місті – розпуск виконавчого комітету – показало мінімальну антимерську більшість. Так за відставку виконавчого комітету проголосувала мінімально необхідна кількість депутатів – 22 особи. Антимерську більшість утворили – фракції Блоку Петра Порошенка, Партія вільних демократів, ВО «Свобода», «Укроп», двоє колишніх представників «Самопомочі», один представник Радикальної партії, та один представник фракції «Батьківщина».

Фактично голос батьківщинівця Руслана Лоли, став політичною зрадою для батьківщинівця Анатолія Бондаренка.

Нижче публікуємо прізвища депутатів які проголосували за розпуск виконавчого комітету пофракційно.

Укроп 
Акопян Артур Акопович
Зоря Руслан Сергійович
Очеретній Сергій Іванович

Блок Петра Порошенка
Радуцький Олександр Романович
Бурячинський Володимир Степанович
Савенко Олександр Сергійович
Мирза Микола Олександрович
Чернецький Костянтин Юрійович
Кіта Ігор Мечиславович

Партія Вільних демократів

Згіблов Олександр Георгійович
Коломієць Тарас Олександрович
Гриценко Володимир Миколайович
Михайлюк Інна Іванівна

ВО Свобода
Ведула Антон Анатолійович
Куча Андрій Іванович
Косенко Іван Юрійович
Нищик Ярослав Володимирович
Шило Максим Віталійович

ВО Батьківщина 
Лола Руслан Володимирович

Радикальна Партія 
Лукирич Станіслав Іванович

Позафракційні (колишні члени фракції Самопоміч)
Шевченко Олена Вікторівна
Шевченко Роман Володимирович

Насамкінець нагадаємо, що питання «захисту» набережної від висотної житлової забудови стало лише публічним приводом у конфлікті двох основних груп впливу в місті, які відповідно політично представляють міський голова Анатолій Бондаренко та секретар міської ради Олександр Радуцький. Про бутафорність “боротьби” за набережну ми не так давно вже писали, де показали як нинішні «боротьбисти» голосували за зміну цільового призначення цих земельних ділянок.

Надалі цілком очевидно, що конфронтація триватиме. Мер вже заявив, що ветуватиме рішення про розпуск виконкому. Натомість позиції антимерської більшості не такі і стабільні – лише мінімальні 22 голоси. Для подолання вето міського голови необхідно щонайменше 28 голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *