Черкаським атовцям допомагають отримати житло та роботу

Нині 11 атовців потребують поліпшення житлових умов. На квартирному обліку стоять жителі Свидівка, Степанок, Тубілець та Вергунів. Соціальний захист учасників антитерористичної операції Черкаського району обговорили у ході засідання Центру допомоги учасникам АТО, повідомляють “Сільські обрії”.

“У червні 2016 року були внесені зміни до районної “Програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 рр.”, за якими фінансування придбання житла учасникам антитерористичної операції розподілялося між сільськими, районним та обласним бюджетами у пропорції відповідно 200 тисяч, 100 тисяч та 30 тисяч гривень, – повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Лядецька. – Окрім того, програмою передбачено придбання житла учасникам АТО на умовах дольової участі з районного та сільського бюджету 50/50 % на суму 50 тисяч гривень”.

Зазначимо, нині в районі налічується 613 учасників АТО, 611 з яких мають статус учасника бойових дій. Усі вони отримують гарантовані державою пільги.

За словами Людмили Лядецької, цьогоріч сім учасників бойових дій будуть забезпечені санаторно-курортними путівками. Шість путівок придбають в санаторій “Мошногіря”, на умовах дольової участі – 50/50% оплати її вартості з районного бюджету та самим учасником АТО.

Окрему увагу приділили працевлаштуванню учасників АТО.

“На початок року 90 осіб отримували послуги служби зайнятості, станом на перше серпня – 39, – повідомив директор РЦЗ Олександр Гриценко. – Працевлаштовано 19 учасників АТО, троє пішли служити за контрактом до лав Збройних Сил України. Один отримав кошти на відкриття власної справи і зареєстрував підприємницьку діяльність. Дев’ять осіб пройшли профнавчання, здобули нову професію і працевлаштувалися. Троє залучали до громадських робіт, двоє – брали участь в тимчасових роботах”.

За словами начальника управління агропромислового розвитку Петра Данилішина майже півтисячі учасників АТО отримали земельні ділянки під індивідуальне дачне будівництво та ведення сільського господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *