Лісівники розповіли, як на Черкащині почався сезон полювання

12 серпня на Черкащині стартував сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 31 грудня поточного року. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 20 тисяч мисливців, які отримали документи на право полювання.

Як повідомив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства обласного управління Володимир Рибалка, під час відкриття сезону полювання мисливствознавці, єгерська служба та працівники лісової охорони лісгоспів працювали в посиленому режимі для виявлення порушників правил полювання.

У ході рейдів та перевірок протягом минулої суботи та неділі працівниками держлісгоспів складено 25 протоколів на порушників правил полювання. Найбільше складено вищезазначених протоколів в зоні діяльності Чигиринського лісгоспу – 7 шт. та Канівського лісгоспу – 6 шт.

Як наголошує Володимир Рибалка, найчастіше мисливці області порушують статтю 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Це – полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, зокрема: полювання з під’їзду на автомототранспорті, а також на плавучих засобах з працюючим двигуном.

Нагадаємо, усього в області функціонує 53 мисливських господарства, з них 6 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів.  Дозвіл на проведення полювання на пернатих отримали 36 користувачів мисливських угідь. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

Про це повідомили в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *