На черкаському мосту продовжуються роботи із заливання бетонної монолітної плити

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» сьогодні, 15 серпня, продовжують заливати бетонну монолітну плиту.

Повідомляє “Вичерпно”.

Уже забетоновано п’ять прогонів мосту, які очищено від старого бетонного покриття. 15 серпня роботи з влаштування бетонної монолітної плити на іншому прогоні мосту продовжилися. На даний час відбуваються роботи із подальшого армування.

Також на мосту продовжуються роботи з очищення ферм мосту та його металевих конструкцій від старої фарби та іржі з метою подальшого їх захисту від корозії.

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань підрядне підприємство ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» вже замінило 10 зруйнованих старих залізобетонних плит. Також розпочалися роботи із демонтажу старого металевого огородження на лівій частині мосту.

На дамбі через Дніпро працівниками підрядної організації ТОВ «Трансстроймеханізація», яка виконує її поточний середній ремонт, вже встановлено понад 1 км 400 метрів нового бар’єрного металевого оцинкованого огородження типу «Євроформат» на автодорозі від села Благодатне Золотоніського району з обох сторін. Нове бар’єрне огородження встановлюється на тій частині дороги, де завершено ремонтні роботи з влаштування нового дорожнього покриття.

Закінчено влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття понад 4,4 км автодороги. По завершенню ремонтних робіт буде улаштовано горизонтальну розмітку на проїжджій частині та встановлено нові дорожні знаки. Завершені роботи з улаштування вирівнюючого шару покриття майже на 6 км автодороги. Наразі, ремонтні роботи на дамбі продовжуються.

Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:
— з 6.00 год. до 9.00 год.,
— з 16.00 год. до 19.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *