Цьогоріч черкащани використали «теплих» кредитів на майже 39 мільйонів гривень

На Черкащині продовжують упроваджувати енергоефективні заходи. Так, цьогоріч приватні особи, ОСББ та житлово-будівельні кооперативи завдяки програмі «теплих» кредитів на утеплення будівель та заміну газових котлів залучили 38,9 млн грн. Для цього уповноважені банки видали 1 737 кредитів. Про це повідомив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Демиденко, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

За його словами, для впровадження енергоефективних заходів видали 1651 «теплий» кредит на суму 35,5 млн грн 81 «теплий» кредит на 1,68 млн грн спрямували на придбання сучасних котлів. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків залучили 5 кредитів на 1,7 млн грн.

– Запровадження енергоефективних заходів допомагає значно заощадити споживання газу чи зменшити рахунки за тепло, – зазначив Сергій Демиденко. – Розуміючи це, черкащани все частіше звертаються за «теплими» кредитами. Їх, нагадаю, видають чотири банки: «Ощадбанк», «Приватбанк», «Державний експортно-імпортний банк України» та «Укргазбанк». На запровадження енергоефективних заходів з місцевих бюджетів за відсотковою ставкою вже відшкодовано майже 298 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *