Черкащина – поміж кращих в Україні за темпами розрахунку підприємств ТКЕ за спожитий газ

Про це повідомив сьогодні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в ході всеукраїнської селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 року. Черкащину представляли перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, заступник голови – керівник апарату ОДА Сергій Овчаренко, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, керівники профільних структур, служб та підприємств.

 

– Сьогодні маємо позитивну динаміку щодо показників розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) за спожитий газ, – сказав Геннадій Зубко. – Серед кращих областей: Черкаська, Чернівецька, Одеська, Дніпропетровська, Полтавська і Рівненська, де рівень розрахунків – 80-90%.

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль на селекторній нараді зауважив, що розрахунки за спожитий газ на Черкащині сягають 91 %, за електроенергію – 96 %, перерахунок субсидій – близько 92 %:

– У цілому ж Черкащина готова до опалювального сезону на 70 %, в тому числі об’єкти соціальної сфери – на 90%. Працюємо й далі в цьому напрямку. Зокрема й над забезпеченням багатоквартирних житлових будинків засобами обліку теплової енергії. На сьогодні рівень оснащення сягає 78 %.

Між тим, Черкащина входить до переліку тих областей, де найбільша кількість будинків, оснащених приладами обліку теплової енергії. Про це  повідомив у ході селектору Геннадій Зубко.

Зазначимо також, рівень готовності до опалювального сезону визначають за підготовкою котелень, об’єктів соціальної сфери, теплових мереж, систем централізованого водопостачання та водовідведення, об’єктів житлового фонду, вулично-дорожньої мережі області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *