Черкащани перевтіляться в гайдамаків на тереновій грі в Холодному Яру

21–24 вересня 2017 року вже вдруге на Черкащині в урочищі Холодний Яр відбудуться всеукраїнські змагання, спрямовані на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення “СІЧ “Сила і честь”. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Суть змагань полягає в захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на дві команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор та боротиметься за нього впродовж чотирьох днів гри. В кожного учасника на руці буде пов’язка кольору, що відповідатиме кольору команди та символізуватиме життя. Втрата пов’язки прирівнюється до умовної смерті гравця. Переможцем буде вважатись та команда, в якої на момент завершення гри буде два прапори.

Особливістю гри є відтворення військового устрою команд, що аналогічний устрою гайдамаків часів Холодноярської республіки.

Цей захід приурочений пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань (в 1918-1920 р. р.) були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру.

До участі в теренівці запрошуються всі охочі, віком від 16 до 28 років.

Зголоситись на гру можна до 15 вересня, заповнивши анкету за посиланням.

Організатором заходу є Міністерство молоді та спорту України, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, спільно з ГО “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс”.

Контактний телефон: +38 068 010 33 46; +38 093 147 05 05.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *