У Черкасах реставрують фасад художньої школи

Нині в Черкасах триває реконструкція фасаду дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, що на вулиці Хрещатик, 214. Завершити розпочаті роботи планують до 1 вересня, повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Востаннє зовнішні стіни цієї історичної для міста будівлі відновлювали близько 30 років назад. Як повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики, для проведення капітального ремонту художньої школи в бюджеті Черкас на 2017-ий рік передбачили 1 млн 300 тис. грн. Завдяки цьому фінансуванню тут, зокрема, проведуть реставрацію фасаду приміщення та ін’єктування стін бетонним розчином. Це сучасний спосіб позбутися тріщин та збереження фасаду.
Довідково: На сьогодні в художній школі ім. Д. Нарбута навчається 475 дітей віком від 5 до 18 років. Тут вони опановують свої творчі навички в трьох різних відділеннях: графіки, декоративне-прикладного мистецтва та станковому. Свого часу в цій будівлі на Хрещатику знаходилась єврейська гімназія. Натомість у радянський період приміщення використовувалося державними та партійними установами. Загалом же цей будинок був зведений у 1910-х роках за проектом архітектора Владислава Городецького. Художня школа в ньому працює із 1988-ого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *