Якою має стати набережна Черкас, хочуть вирішувати на міжнародному конкурсі

Проект рішення про оголошення міжнародного конкурсу із розробки концепції забудови берегової смуги від річкового порту до автодороги Золотоноша-Умань 21 серпня з’явився на сайті Черкаської міськради.

Нагадаємо, з відповідною ініціативою напередодні звернувся “вільний демократ” Олександр Згіблов.

У документі пропонується доручити департаменту архітектури та містобудування оголосити та провести міжнародний конкурс у двомісячний термін з дня прийняття рішення. До нього долучити не лише українських, але й закордонних архітекторів та урбаністів. На проведення конкурсу у міському бюджеті запропоновано передбачити необхідні кошти.

Водночас директор департаменту архітектури Артур Савін подав зауваження до проекту рішення. За його словами, організатор конкурсу має визначатися через тендерну процедуру. А концепція забудови, на відміну від затверджених проектів містобудівної документації, не нестиме за собою жодної юридичної сили.

Крім того, на думку Артура Савіна, проведення конкурсу дорого обійдеться місту, адже тільки розмір премій складатиме не менше 500 тисяч гривень.

“На сьогодні практична реалізація ідей цієї концепції ставиться під великий сумнів у з її нереалістичним втіленням”, – зазначив чиновник.

Останнє слово, чи варто проводити такий конкурс, залишається за міськими обранцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *