Центр зайнятості залучив безробітних до підготовки до нового опалювального сезону

В установах, організаціях, медичних та навчальних закладах Черкаської області йде підготовка до нового опалювального сезону. З розвитком опалювального обладнання, застосуванням нових видів палива і  розширенням завдань по обігріву приміщень  все більшого значення  набуває навчання фахівців.  З кожним роком професії  оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні стають дедалі актуальнішими, оскільки передбачають обслуговування робітниками автоматизованих котелень  з сучасним обладнанням в залежності  від системи опалення. Для успішної професійної діяльності людей  даних професій необхідні ґрунтовні знання про будову, порядок експлуатації та обслуговування котлів, вивчення способів попередження і ліквідації несправностей, аварій;  правил  і норм безпеки   і виробничої санітарії, протипожежного захисту тощо.
Інформує “Прочерк”.

 

Для оперативного укомплектування таких вакансій служба зайнятості вже влітку організовує навчання безробітних. За короткий термін вони мають можливість пройти професійне навчання, аби  з початком опалювального сезону отримати гарантоване місце роботи.

На початку липня вже розпочали навчання перші групи слухачів за професією оператора котельні – 12 слухачів Кам’янського районного, 10 – Уманського міського центрів зайнятості та 10 осіб, направлених Черкаським  обласним центром зайнятості.

Маньківським та Лисянським  районними центрами зайнятості на замовлення роботодавців організоване професійне навчання безробітних за професією  машиніст (кочегар) котельні. Кваліфіковану професійну підготовку, перепідготовку проходять  23 особи.

Під час теоретичних і практичних занять  на базі ТОВ «Навчальний заклад «Черкаський навчально-курсовий комбінат» та  Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України» безробітні  опановують навики з  охорони праці і техніки безпеки, правила поведінки і роботи з газовими котлами та котлами на твердому паливі, електрообладнанні, знайомляться з новими енергозберігаючими технологіми  в галузі теплопостачання. По закінченню навчання безробітні отримають свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації та допуски до виконання робіт з підвищеною небезпекою  для кваліфікованого обслуговування котелень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *