Черкаські слінгомами знову організовують тематичну зустріч

6 вересня на тематичній зустрічі у Черкасах зберуться слінгомами. Про те, як правильно носити дитину у слінгу, про їхні види та чи зручно це робити розкажуть у межах заходу «Знайомтеся – слінг», анонсує “ГромЧЕ”.

– Потребу в такій зустрічі ми побачили в ході проведення Тижня підтримки грудного вигодовування, –  розповідає організатор зустрічі Дарина Бабко. – Жінок зацікавила теоретична інформація, хоч і досить стисла. Але найбільший інтерес викликали матусі з малюками в слінгах, що були серед гостей. Вагітні жінки придивлялися, чи зручно мамам і дітям, чим відрізняються різні види слінгів і взагалі як-то вони там “замотані”».

Спікером на зустрічі виступить психолог, процесуальний терапевт, коуч материнських практик Ольга Чіпенко.

Захід «Знайомтеся – слінг» розрахований на майбутніх та молодих матусь, які не мають досвіду слінгоносіння або тільки починають його освоювати. Він відбудеться о 10:00 6 вересня у студії розвитку «Наснага» (вул. Верхня Горова, 1). Вхід вільний.

Наступна слінгозустріч у Черкасах відбудеться наприкінці листопада. Тут уже говоритимуть про “зимове слінгоносіння” та про те, з яким одягом краще поєднувати слінг в холодну пору року.

Громадська ініціатива “Молочна Спільнота” надає безкоштовні консультації з питань лактації телефоном 067-133-69-46 та на сторінці у “Facebook”. За потреби громадські консультантки також виїжджають додому до годуючих мам, аби допомогти з практичними питаннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *