Маленькі шполяни провели акцію для підтримки військових у зоні АТО

З нагоди відзначення Дня державного прапору у Шполі для дітей провели квест-мандрівку за результатами якої на віднайденому синьо-жовтому полотнищі діти залишили відбитки долонь і, в межах акції “Тепло маленьких долонь на передову” передали цей прапор в зону антитерористичної операції на Сході України.

Повідомляє “Про Все”.

Під час квесту його маленькі учасники знаходили сховані підказки, за допомогою яких наприкінці заходу  відшукали український прапор. Потому на полотнищі прапора  дітлахи ставили відбитки своїх долонь з  побажаннями та  іменами. Акція «Тепло маленьких долонь на передову» проходила протягом дня. В ній мали взяти можливість всі бажаючі.

Увечері, під час святкового концерту голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко разом із 5-річною шполяночкою передав національне знамено з дитячими долоньками координатору волонтерського руху міста Шпола Сергію Кепші, який згодом доправить його бійцям  в зону АТО.

– Цієї миті на сході України наші побратими, ризикуючи життям, захищають його, виносять з вогню і бережуть коло серця! Ми хочемо, щоб саме цей  стяг,з теплом дитячих долонь і сердець став підтримкою для наших героїв, приніс їм перемогу і обов’язково з’єднав всі українські землі в єдину, незалежну державу, – зазначив під час виступу Сергій Кравченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *