Черкаський “Кузьмич” спустили на воду

У Черкасах підняли прапор на навчальному катері Черкаського клубу юних моряків “Кузьмич”. До цього плавзасіб багато років був у неробочому стані. Гроші на ремонт катера виділили з міського бюджету. Наразі це найбільше судно юних морпіхів. Про це інформує vikka.ua.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Черкаського клубу юних моряків Михайло Шитко називає “Кузьмича” флагманом організації.

“У клубі юних моряків катер перебуває з початку 80-х років. Раніше він був номерний. Після ремонту вирішили дати йому ім’я “Кузьмич” – на честь позивного полковника ГУР України В’ячеслава Галви, який загинув під час бойових дій на Сході”, – пояснив викладач.

На відновлення катера пішло десь 1,5 року. Основні роботи виконувала черкаська суднобудівна верф.

“До цього катер приблизно 10 років стояв на місці. Його використовували у Клубі для ознайомлення вихованців із внутрішнім оснащенням катерів. Тепер же плавзасіб можна використовувати як буксир або патрульний катер”, – розповів Михайло Шитко.

blank

За його словами, у Військово-Морських Сил України таких катерів 4, тож наші учні зможуть на ньому отримувати підготовку та відповідні навички для подальшої служби на подібних суднах.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *