В центрі Черкас триває реконструкція історичної будівлі

В середмісті Черкас триває реконструкція фасаду дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, що на вулиці Хрещатик, 214. Будівля має поважний вік у понад 100 років, свого часу тут знаходилась єврейська гімназія. Як інформують владці востаннє зовнішні стіни цієї історичної для міста будівлі відновлювали близько 30 років тому.
Про це пише live.ck.ua

 

Будинок на Хрещатику був зведений у 1910-х роках за проектом архітектора Владислава Городецького. Художня школа в ньому працює із 1988-ого року. Свого часу в цій будівлі  знаходилась єврейська гімназія. Натомість у радянський період приміщення використовувалося державними та партійними установами

Як повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики, для проведення капітального ремонту художньої школи в бюджеті Черкас на 2017-ий рік передбачили 1 млн 300 тис. грн. Завдяки цьому фінансуванню тут, зокрема, проведуть реставрацію фасаду приміщення та ін’єктування стін бетонним розчином. Це сучасний спосіб позбутися тріщин та збереження фасаду.

На сьогодні в художній школі ім. Д. Нарбута навчається 475 дітей віком від 5 до 18 років. Тут вони опановують свої творчі навички в трьох різних відділеннях: графіки, декоративне-прикладного мистецтва та станковому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *