Черкащани збирають кошти на студію елементарного музикування

Днями на всеукраїнській краундфандинговій платформі «Спільнокошт» з’явився новий проект черкащан. Назва ідеї символічна – СТУДІЯ  ELEMENTарного  МУЗИКУВАННЯ.  Ініціатори мають намір створити простір для навчання в підготовленому музичному середовищі. Це місце організують за підходом  Карла Орфа, який поєднує гру на елементарних музичних інструментах, танець і спів, пише“ГромЧЕ”.

На заняття СТУДІЇ  ELEMENTарного  МУЗИКУВАННЯ будуть навчатися дітлахи за  віковими  групами  від 1 до 6 років. Під час заняття вони створюватимуть маленькі музичні вистави із цікавих  історій та віршів. Усе це за допомогою гри на елементарних музичних інструментах, різних рухів, ритмів, шумових ефектів (свист, шарудіння, звуки шейкерів, барабанів, металофонів та  інших елементарних  музичних  інструментів) та різних сенсорних засобів (ліхтарики, кульки, хусточки тощо).

«Регулярні заняття з елементарного музикування рятують сучасних дітей від впливу гаджетів, від яких малюк стає залежним, безініціативним або гіперактивним. А головне, дитина вчиться взаємодіяти з реальним світом, що в майбутньому допоможе успішно будувати стосунки та кар’єру,» – переконані автори проекту.

За планом СТУДІЇ  ELEMENTарного  МУЗИКУВАННЯ, ініціатори створять гармонійний простір для творчості. Тут близько 200 дітей могли б  знімати стрес та напруження, самовиражатися через гру на елементарних музичних інструментах, відчувати радість від імпровізації.

Автори проекту просять зацікавлених інвестувати у музичне майбутнє черкаських діток. За зібрані кошти ініціатори придбають музичні інструменти (ксилофони, металофони, барабани та перкусія) і облаштують меблями та інвентарем навчальне приміщення.

Підтримати проект та дізнатися детальніше інформацію можна за ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *