Як у черкаських школах цьогоріч зміниться навчання

У Черкасах в новому навчальному році зміниться система оцінювання й навантаження учнів, а вчителі початкової школи матимуть право самостійно організовувати навчально-виховний процес. Про це пише сайт «Zmi.ck.ua».

 

Нові вимоги до навчання молодших школярів у новому навчальному році. оприлюднили на сайті Міністерства освіти і науки.

«У першому класі учням не ставитимуть оцінок. Оцінок можуть не отримувати й учні 2-го класу, якщо так вирішить адміністрація школи, враховуючи бажання батьків. Це правильно, тому що діти не повинні хвилюватися, постійно бути в стресі. Вони мають бути зацікавлені», –   розповів кореспонденту Zmi.ck.ua директор черкаської спеціалізованої школи №17 Дмитро Бунякін.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин також вважає нові вимоги правильними, адже перехід від садочку до школи, за його словами, має бути м’яким.

Також учням початкової школи значно зменшать навантаження. У першому класі вони не отримуватимуть домашніх завдань. У другому-четвертому – обсяг роботи вдома має бути незначним. На виконання уроків учні другого класу повинні витрачати не більше 45 хв., третього – 1 год. 10 хв., четвертого – 1 год. 30 хв.

Окрім цього, раз на тиждень на уроках фізкультури учні можуть займатися хореографією, плаванням, танцями чи іншими видами спорту. Для цього у школах мають бути відповідні умови.

Вчителі мають право самостійно організовувати навчально-виховний процес: вони можуть переносити теми уроків, збільшувати або зменшувати кількість годин на вивчення матеріалу. Педагоги також мусять запроваджувати інтегровані уроки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *