У Золотоноші може з’явитися соціальне таксі

У Золотоноші може з’явитися соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями. Для цього потрібно зовсім небагато: щоб у престижному конкурсі переміг один з попередніх проектів.

Тоді благодійний фонд продовжить співпрацю з золотонісцями і профінансує новий проект. Голосувати містян закликав через соцмережі міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

«Шановні золотонісці, нашому місту потрібен кожен Ваш голос, щоб Золотоноша змогла перемогти в номінації «Найкращий соціальний проект» премії KS Motivation.
Як всі ми знаємо, Золотоніський центр соціальної допомоги вже другий рік плідно співпрацює з БО «Фонд родини Нечитайло». Результатом цієї співпраці стало створення студії гончарного мистецтва «Мальва» для дітей з обмеженими можливостями на базі нашого соціального центру. У разі перемоги в конкурсі, наше місто з допомогою фонду зможе реалізувати наступний проект – соціальне таксі. Цей проект заключає в собі закупівлю спеціального автобусу, який призначений для перевезення людей з обмеженими можливостями.
Це стане можливим, якщо вже нині реалізований проект отримає перемогу в престижному конкурсі. Проголосувати містяни і друзі нашого міста можуть за посиланням. Кожен Ваш голос є дуже важливим. Дякуємо!» – написав він на своїй сторінці у ФБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *