Черкащан навчатимуть, як співпрацювати з владою

21-24 вересня на Черкащині проводитимуть навчальний семінар “Школа співпраці з владою”. Такий проект організовує  ГО “Молода Черкащина” у рамках проекту “Молодь – рушійна сила реформ”, інформує “ГромЧЕ”.

– Громадські активісти та представники місцевого самоврядування часто перебувають у конфлікті та боротьбі. А що, якби вони сконцентрувалися на спільній меті – розвитку міста/села? Випрацювали спільну позицію цього розвитку? Розвинули взаємовигідні взаємини та допомагали втілювати задумане? На цьому семінарі ми поговоримо чи можливо це і які механізми для налагодження співпраці застосовують в інших країнах, – розповідають організатори про школу.

Упродовж трьох днів активістами розкажуть, для чого потрібен діалог між владою та громадою, які існують механізми та інструменти співпраці між владою та громадою, що таке громадські консультації і як їх проводити. Також організатори  обіцяють розказати, що таке адвокаційні кампанії і як їх планувати.

До участі у школі  запрошують представників громадських організацій та місцевого самоврядування від 18 до 35 років з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей. Для цього треба заповнити анкету ТУТ до 10 вересня включно. Результати учасників повідомлять до 14 вересня. Організатори забезпечують проживання та харчування, усі навчальні матеріали. Дорожні витрати покриваються лише за наявності проїзних документів (автобусні чи залізничні квитки не вище купейного класу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *