У Черкасах переселенців учили блогерству за німецькими технологіями

Сьогодні в Черкасах вимушено переміщених осіб навчали онлайн правозахисту та блогерству. Круглий стіл провели у рамках спільного німецько-українського проекту.

 

 

Як розповідає голова благодійного фонду «Небайдужі» Маіна Кулик, правозахисна програма «CommUNITY» реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

Зокрема, переселенців, які ведуть активний спосіб життя і мають власну справу, вчили просувати свої послуги за допомогою соціальних мереж та блогів.

Так, за словами представника «Черкаської агенції підтримки підприємництва та інвестицій» Дмитра Смаглюка, нині переселенці, які мають власну справу, не на повну використовують можливості соціальних мереж. Він розповів як потрібно створювати і просувати сторінки у Фейсбуці.

Також учасники круглого столу говорили про менторство для переселенців. Суть такої ініціативи у тому, щоб створити робочі пари, де ментор буде вчити свого підопічного у тій чи іншій сфері життя. Незабаром планують сформувати 5 таких пар.

За словами Маіни Кулик, німці дуже гарно розуміють проблему переселенців.

– Європа приймає дуже багато переселенців. Вони знають, як давати можливість таким людям реалізовуватись, робити перші кроки у власній справі.

Вона також додала, що на захід запрошували і представників центру зайнятості, однак ті проігнорували запрошення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *