4 та 5 серпня в Черкасах пройде “Славутич ралі” (АНОНС)

4 та 5 серпня Черкаси приймуть IVетап трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто “Славутич ралі” та III етап Кубку “AERORING”, пише auto.ria“.

Цьогоріч Черкаси проводять у себе рекордну кількість етапів Трофея ФАУ. Упродовж сезону у Черкасах проходить чотири етапи Трофея ФАУ з ралі на серійних авто. Окрім того, всі черкаські етапи об’єднанні ще й окремим Кубком “AERORING”. Таким чином, у спортсменів з’явилася додаткова мотивація їхати до Черкас, не пропускаючи, жодного нашого етапу. Адже вони мають можливість здобути призи не лише у класах Трофея, а й у Кубку “AERORING”, – розповідає черкаський організатор Андрій Яроменко.

Позаду вже два етапи, останній з яких – “Wonder Rally” – відбувався наприкінці червня. Організатори зазначають, що паралельні старти також будуть під час “Славутич ралі”, щоправда, лише в один зі змагальних днів.

Змагальні спецділянки будуть розміщенні на території місцевого аеропорту. А офіційне відкриття та старт перегонів відбудеться на центральній площі міста. Окрім того, під час “Славутич ралі” відбуватимуться і заїзди учасників унікального і єдиного в Україні проекту “АвтоАкадемії”. Учасниками проекту є студенти та викладачі місцевих навчальних закладів. Під наглядом автоспортсменів, вони не лише готують свої авто до перегонів, а й змагаються у своєму класі.

Фото Нова Доба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *