Упродовж травня у Черкасах триватиме акція «Наша пам’ять жива!»

Черкаський підприємець, засновник і власник компанії «Newton» Юрій Котолуп став ініціатором акції пам’яті жертв Другої  світової війни.

– Найжорстокішою війною ХХ століття стала Друга світова – в Україні не було родини, що не зазнала втрат у цій страшній війні. Хочу закликати всіх небайдужих  громадян вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся з цієї війни і тих, хто пройшов всю війну, але сьогодні вже не з нами, –  із такими словами звернувся до усіх черкащан Юрій Котолуп через мережу Facebook (https://www.facebook.com/yuriy.kotolup/posts/10216414954517439). – Згадаймо всіх, хто відвоював для нас мир на планеті! Оголошується старт акції «Наша пам’ять жива!» На підтримку цієї акції прошу розмістити на своїх сторінках у Facebook фотографії рідних – учасників війни, а також історії про них, із посиланням на публікацію про цю акцію. А я – вдячний своїм дідам, які відстояли мир на нашій землі: Олексію Дмитровичу, що пройшов усю війну і Порфирію Самсоновичу, що загинув біля с. Балаклея Смілянського району, де і похований у братській могилі. Низький уклін вам, мої дорогі! Наша пам’ять жива!

Акція «Наша пам’ять жива!» триватиме упродовж травня. Черкащани активно її підтримали, почавши ділитись історіями своїх родин. «Мій дід на початку війни пішов на фронт льотчиком, літав на бомбардувальнику. Похоронка прийшла 20 листопада 1943 року, але бабуся  після війни ще довго його чекала… Після смерті бабусі ми знайшли похоронку – пожовклий листочок якому 75 років. Це історія моєї сім’ї», – написав  один із черкащан, що перший підтримав акцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *