«Красуня VIRA FEST-2018» в Чигирині

26 – 27 травня 2018 феєричний Всеукраїнський фестиваль VIRA FEST запросив українців святкувати Трійцю до Чигирина. Третій рік поспіль перша козацька столиця об’єднує прихильників української культури – традицій, музики, літератури, мистецтва та аутентичної кухні.

Славна чигиринська земля на два дні стала джерелом духовного збагачення, наповнення спраглих сердець і душ найкращими українськими цінностями. Символічно, перший день Фестивалю розпочався з Троїцької ходи та встановлення рекорду Україні з наймасовішого запуску повітряних голубів. Двісті білосніжних символів миру та святого духу здійнялися у височінь, уособлюючи чистоту, добро, свободу і віру.

Програма фестивалю дивувала розмаїттям заходів та подій: це і Всеукраїнський конкурс духовної пісні, і автоквест «Скарби гетьмана», і велопробіг, і театральні вистави, і шалені забіги косплею, і цікаві майстер-класи, гутірки та майстерні, і мобільна виставка цікавої науки, і драйвові виступи відомих українських виконавців.

До того ж, за започаткованою минулоріч традицією, в межах фестивалю відбулося видовищне дійство грації, краси і таланту «Красуня VIRA FEST», під час якого визначили найвродливішу черкащанку 2018 року. Конкурс краси проходив за підтримки вітчизняного лідера з виробництва високоякісних засобів захисту рослин Групи Компаній «UKRAVIT».

– Українська земля завжди славилась родючими ґрунтами, пишною рослинністю, багатством надр і, звичайно, красивими жінками. В усі часи вони були духовно багатими, освіченими, сильними, мудрими і надзвичайно талановитими. Сьогодні, підтримуючи українок у прагненні бути кращими, ми допомагаємо їм розвиватися. А це розкриває потенціал України і дає нам можливість рухатися далі. Пліч-о-пліч ми побудуємо країну, якою пишатимуться наші нащадки», – вважає власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

13 самобутніх, вродливих, талановитих, кмітливих черкащанок, віком від 16 до 25 років, увійшли до фіналу і претендували на головний титул «Красуня VIRA FEST-2018». Під час конкурсу, своєрідного нового погляду на українську вроду, чарівні україночки дефілювали подіумом в етнічному вбранні від Творчої майстерні Теліженко та віночках від стиліста, дизайнера-модельєра Яни Козловської, представляли вечірні сукні від українського дизайнера та модельєра Олега Садницького і, звичайно ж, демонстрували свої унікальні таланти.

Цьогоріч титул «Красуня VIRA FEST-2018», відповідно до рішення авторитетного неупередженого журі, виборола чарівна Мар’яна Левченко з Черкас, для якої номер 13 став щасливим. Першою віце-міс стала Катерина Бондаренко під номером 2, другою віце-міс – Світлана Землянікова під номером шість. Крім цього, особливу відзнаку від компанії «Saturn» отримала Вікторія Хоменко (номер 11), а Катерина Бондаренко (номер 2) виявилася фавориткою «Медіна+». Представник ГК «UKRAVIT»  – генерального партнера конкурсу краси, завдяки якому, власне, і відбулося це феєричне дійство, заступник директора з маркетингу Андрій Лапа привітав фіналісток та виконав почесну місію – увінчав першу красуню розкішним вінком в українському стилі та одягнув на дівчину стрічку переможниці.

– Нашій компанії близька ідея цього конкурсу, адже він – про наші українські традиції. Разом з тим йдеться про сучасний формат, що також імпонує нам, як новаторам у власній галузі. Впевнені, що цей яскравий захід доведе багатьом: ми маємо безліч причин, щоб бути гордими від того, що ми – українці, – відзначає власник Групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

Організатори та партнери фестивалю VIRA FEST переконані, що по-справжньому щасливих людей об’єднує віра – віра у власний талант, у свій особливий шлях, у власну місію.

Я впевнена, що наша Віра перетворить Чигиринську землю у Храм під відкритим небом, у християнську столицю добра, любові, взаєморозуміння і віри, – наголошує засновниця та ідейна натхненниця фестивалю, президент ГО «Ділові Українські Жінки» та голова ГР «За процвітання Черкащини» Наталія Колодницька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *