5 млн гривень витратять на озеленення Черкас

Цього року на озеленення Черкас витратять 5 млн гривень. Зокрема, вперше у міському бюджеті передбачено кошти на боротьбу зі шкідниками дерев. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповів начальник відділу екології департаменту ЖКК Черкаської міської ради Володимир Гусаченко.

– Ці гроші будуть витрачені на утримання безгосподарських скверів, а таких в місті одинадцять (Сонячний, алея Путейка, Студентський, парк Європейський та інші), та лісопаркових зон. Що входить в утримання? Косіння трави, знищення бур’янів, полив, прибирання вітровальних та знесення аварійних дерев, проріджування зон від самосійних дерев, протипожежні заходи і таке інше. Вперше у бюджеті міста (в межах цих 5 млн гривень) передбачено кошти — 80 тисяч гривень – на боротьбу зі шкідниками дерев у парках та лісопаркових зонах, а їх у місті близько 100 гектарів, – розповів Володимир Гусаченко.

Крім того, кошти на озеленення витрачатимуть на благоустрій площ біля міськради, драмтеатру, скверу Симоненка, навпроти податкової та інших.

Фото УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *