50 нових патрульних поліцейських склали присягу в Черкасах

Сьогодні у Черкасах відзначають два свята – другу річницю створення патрульної поліції міста та день складання присяги на вірність українському народові 50-ма новими патрульними поліцейськими, пише zmi.ck.ua.

На початку урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих під час служби поліцейських.

“1 березня 2016 року в місті 50 патрульних поліцейських в Черкасах склали присягу. Ці два роки пройшли дуже швидко, для нас вони були важливими. За цей час були поразки й багато досягнень. Ми навчатимемося далі. Я бажаю вам міцного здоров’я, витримки, терпіння, мирного неба над головою, щоб ви поверталися до своїх рідних живими та неушкодженими”, – звернувся до поліцейських начальник управління патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба.

За його словами, серед патрульних, які складають присягу – 43 чоловіки та 7 жінок.

Правоохоронець Олексій Дзіна працював вчителем фізики, поповнити лави черкаських патрульних чоловік вирішив півроку тому.

“Хтось йде працювати заради зарплатні, я йду заради покращення життя в Україні. Хочеться покращити рейтинг поліції, забезпечувати безпеку містян, вселити віру в людей у краще й безпечніше життя. Рідні посиавилися до моєї нової професії. Завтра я вихожу на лінію, хто стане напарником поки не знаю. Майстер-класів від досвідчених паирульних не було, але оскільки ми вже були на лінії, то деякі поради вони давали, – розповів поліцейський.

За його словами, підготовка до служби тривала п’ять з половиною місяців,за чотири місяці теоретичних занять майбутні патрульні мали опанувати 41 предмет.

У черкащанки Людмили Тітаренко стати поліцейською було мрією з дитинства, яка здійснилася у 30 років.

“Я тривалий час працювала вихователем у дитсадку. Піти в поліцію – моя мрія з дитинства. Хотіла вступати навчатися на цю спеціальеість, але так вийшло, що пішла шляхом педагогіки. Зараз мене підтримують рідні – син та чоловік мене підтримали, тато також, він воєнний служить в зоні АТО”, – розповіла дівчина.

Фото zmi.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *