8 жителів Черкащини задекларували понадмільйонні статки

Як повідомили кореспондента сайту «Економіка сьогодення» в управлінні податків і зборів із фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області, державні податкові інспекції отримали і обробили понад 15 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік.

Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 425,5 млн грн До сплати за поданими деклараціями підлягає 18,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,2 млн грн військового збору. Податкова знижка до повернення склала 3 млн грн.

Порівняно з минулорічною деклараційною кампанією на 1,7 тисяч збільшилась кількість поданих декларацій та на 2,3 мільйони гривень більша за минулорічну сума задекларованого до сплати ПДФО. Понадмільйонні статки наразі задекларували 8 жителів області, загальна сума їх минулорічного доходу в деклараціях складає 47,8 млн грн.

Деклараційна кампанія завершується. Останній день прийому декларацій від громадян та самозайнятих осіб – 3 травня включно.

Фахівці ДФС звертають увагу декларантів на можливість 3 травня взяти участь в «інтенсиві» від ГУ ДФС у Черкаській області і поставити запитання про подання декларацій та отримати допомогу за номером (0472) 33-91-34 або надіслати листа на електронну адресу help_payer@ukr.net .

Фото http://rian.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *