аграрії

Аграріїв Черкащини підтримують здешевленням відсотків за кредитами на 15,7 мільйона

В ОДА відбулася нарада з представниками сільгосппідприємств. Йшлося про реалізацію механізму надання державної підтримки аграріям, зокрема через доступність банківських кредитів.
Зазначимо, для забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції у 2016 році сільськогосподарськими підприємствами області для проведення комплексу весняно-польових робіт фактично спрямовано 4419,00 млн грн, що на 370,93 млн грн більше минулого року (4048,07 млн грн). З них: 4024,80 млн грн власних коштів та 394,20 млн грн запозичених.– Державою передбачений механізм підтримки підприємств агропромислового комплексу через реалізацію програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», зокрема для часткової компенсації відсоткової ставки банківських кредитів, – каже перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. – Це дає можливість здешевити відсоткову ставку та спрямувати ці кошти на паливно-мастильні матеріали, насіння, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, корми, сировини та інше.

Зауважимо, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2016 рік Черкаській області затверджено обсяг бюджетних призначень, для здешевлення відсоткової ставки за кредитами, в сумі 25,87 млн грн.

На сьогодні конкурсною комісією з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для часткової компенсації відсоткової ставки за залученими в національній валюті кредитами розглянуто 33 заявки від 18 суб’єктів господарювання та розподілений розрахунковий розмір компенсації на суму 15,73 млн грн.

Установи, що надають інформаційно-консалтингові послуги та здійснюють реалізацію товарів (робіт, послуг) для агропромислового комплексу

Фінансово-кредитні установи (кредитування агропромислового комплексу)

1. ПАТ АБ «Укргазбанк»

2. ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» (АТ «Укрексімбанк»)

3. ПАТ «Креді Агріколь Банк»

4. ПАТ «Приватбанк»

5. ПАТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ)

6. ПАТ «Райфайзен банк Аваль»

7. Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»

8. ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ»

9. АТ «Піреус Банк».

Джерело: kray.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *