Агровиробники Черкащини ввійшли до сотні найприбутковіших зернових компаній

36,5 млрд. гривень чистого прибутку заробили в 2015 році 100 найприбутковіших аграрних компаній, які вирощують зернові культури. У минулому році в Україні зібрали 59,96 мільйона тонн зернових та зернобобових, що на 6,1% менше, ніж роком раніше, з яких в господарствах населення було зібрано 23% врожаю зерна.

Інформує “Діловий регіон“.

Відповідно до огляду ринку зернових, підготовленому компанією Alliance Capital Management, були визначені найприбутковіші оператори зернового ринку України в 2015 році. У рейтинг потрапили 137 аграрних компаній з усіх областей України.

Рейтинг найприбутковіших формували на основі чистого прибутку компаній. Найвищу позицію серед черкаських компаній посіло ЛНЗ-Агро, опинившись на 8-ій сходинці рейтингу. 10 місце опинилося в активі НВФ Урожай, 20 у Пальміри.

На 42-му місці опинилася Агрофірма Корсунь, 54-му — АФ Злагода, 57-му – «Пономар», 68-му — «Ліщинівське», 71-му – «Шпола-Агро Індустрі».

Замикають список черкаських агролідерів за прибутками «Чорна Кам’янка» — 88 місце, «Колос» — 92 і Зернова компанія «Хорс» 96 місце.

Фото agronews.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *