Академія лідерства запрошує черкаську молодь на навчання

Навчання з подорожами, цікавими лекторами та у новому форматі пропонують черкаській молоді у Академії лідерства. Ознайомча презентація проекту, а також співбесіда відбудеться у Черкасах 24 лютого, пише “ГромЧе“.

Захід буде цікавим у першу чергу для випускників шкіл та молоді.

– Українська Академія Лідерства – це новий формат навчання випускників середніх шкіл та активної молоді, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни, – відзначають організатори.

Академія Лідерства працює з вересня 2015 року. У першому наборі навчається 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу (17-18 років) з усієї України. Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів – допомога у притулку для тварин, у фонді для хворих дітей, у військовому госпіталі, тощо.

– Кожен, хто успішно пройде відбір, здобуде запрошення на навчання, отримає грант на навчання в Академії. Цей грант покриє проживання, харчування, вартість навчальних матеріалів та інші витрати, пов’язані з навчальною програмою, – констатують організатори.

Презентація та відбір до Академії лідерства відбудеться 24 лютого о 15:00 в приміщенні кінотеатру «Україна» (вул. Смілянська, 21)

Деталі за телефонами: (097)6469335, Володимир Педько м. Черкаси, (067)3525394, Христина Шабат м. Київ.

Фото з сайту “ГромЧе”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *