Американець ділиться нестандартним підходом до розвитку рослини із черкаськими агрономами

Нестандартним підходом до розвитку рослини з представниками агрономічної служби «Урожаю» днями поділився фахівець  з Америки, за плечима якого 35-річний практичний досвід роботи в сферах насінництва, використання мінеральних добрив та засобів захисту рослин, агротехнологій і точного землеробства, пише “Прочерк“.

Він надає агрономічні послуги більш ніж 200 фермерам у США, Канаді, Мексиці та Україні. Під час одноденного тренінгу агрономи підприємства мали можливість дізнатися, яким чином можна максимально реалізувати потенціал рослини, закладений ще в зернині. Як розповідає головний агроном Кіровської філії «Урожаю» Володимир Могильний, американський досвід вирощування, приміром, кукурудзи важко переоцінити, адже вона  походить з тих країв,  і масово цю культуру там вирощують сотні років.

– Коли працював у колгоспі, то врожайність кукурудзи становила в середньому до 50 центнерів з гектара. В «Урожаї» ми збираємо до 180. Такі результати стали можливими завдяки  використанню інноваційних технологій у сільському господарстві, – пояснює Володимир Могильний.

Фото Прочерк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *