Американське кіно прямує до Черкас

7 серпня в Черкасах відбудуться покази американського документального кіно в рамках туру “Кінобус” від Фестивалю Американського Кіно “Незалежність”. Початок — о 15.00.

Повідомляє “Вичерпно”.

Фестиваль під гаслом «Незалежне кіно для незалежних людей» знайомить українського глядача з сучасним незалежним кінематографом Сполучених Штатів.

Молоді, ідейні та запалені власною вірою в те, що роблять. Саме про таких людей розповідають нам обрані документальні стрічки. Це неймовірні історії людей, які своїми ідеями, винаходами та шаленою силою волі змінюють життя спільнот довкола себе.

Це історії, що надихають. Нове покоління міських фермерів, які втілюють, здавалося б, звичайну потребу кожного в свіжих і смачних овочах, поєднану з реаліями мегаполісу та підлаштовану під міську культуру мобільності.

Це історії, що показують альтернативу. Ініціатори архітектурної студії на базі школи в невеликому містечку разом із школярми стали першовідкривачами цілої програми, що змінила життя школи та мешканців міста.

Це історії про сміливих відчайдухів, які приймають виклики сьогодення і своїми щоденними діями творять зміни в світосприйнятті інших людей. Соціальний працівник, який засновує громадську організацію, щоб довести здатність музики боротись із утратою пам’яті та допомагати відновити глибинне розуміння свого “я” всім, хто страждає від такої недуги і системі охорони здоров’я зокрема.

Це історії про справжнє життя, яким воно є на вулицях наших міст. Вуличні фотографи, які помічають в буденності такі деталі, яких не вловлює наше око, але які створюють нашу історію сьогодні.

Місцеві мешканці зможуть переглянути чотири документальні стрічки, долучитись до спілкування з деякими режисерами цих стрічок в онлайновому режимі, відвідати лекцію кінознавиці Надії Заварової  «Альфред Гічкок – людина, що забагато знала про кіно» та переглянути один з його фільмів.

Всі фільми демонструються англійською мовою з українськими субтитрами.

Новини Фестивалю Американського Кіно “Незалежність” знайдете на сторінках:

https://www.facebook.com/aiffua

https://www.facebook.com/events/173409486411268/

http://aiffua.com/

Американський кінофестиваль “Незалежність” (AIFF) було започатковано за ініціативою Посольства США в Києві у листопаді 2011 року. Слідуючи гідним кінематографічним традиціям Сполучених Штатів, AIFF динамічно поєднує американські художні й документальні фільми, які розповідають історію Америки, висвітлюючи її розмаїття і цінності й демонструючи силу незалежної думки і свободи слова.

Відповідно до своєї місії, AIFF – більше ніж просто кінофестиваль; це форум для дослідження потенціалу видатних фільмів, які можуть змінювати світ, і здатності кінематографістів розглядати найважливіші суспільні проблеми через призму мистецтва.  AIFF прагне виходити за межі кіноекрану, дозволяючи глядачам стати учасниками процесу творення фільмів. Невід’ємна частина AIFF – це паралельна програма тематичних обговорень і майстер-класів, створена для того, щоб збагатити враження ентузіастів кінофестивалю і надати молодим кінематографістам унікальну нагоду поспілкуватися з досвідченими фахівцями.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *