Араік Мкртчян про 100 днів роботи нового виконавчого комітету

Днями спливає 100 днів з початку роботи нового виконавчого комітету. Свою оцінку роботі нової команди висловив черкаський підприємець, екс-депутат міської ради Араік Мкртчян.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

“Судячи з тих робіт, які сьогодні виконуються в місті, нова команда багато що робить. Мер щоденно контролює виконання робіт, видно, що він дійсно старається. Я не спеціаліст, щоб оцінювати якість виконання цих робіт, але, наприклад, я їду по дорозі, ями нема — мені вже добре, а про все інше – нехай говорять спеціалісти. По моєму округу роблять багато: і ремонти доріг, і євродвори”, — говорить Араік Мкртчян.

Проте черкаський підприємець розповідає про своє обурення тим, що міські обранці, хвастаючись виконаними роботами в місті, приписують собі зайві «лаври».

” Мені стає цікаво, коли я відкриваю «Фейсбук», умикаю телебачення і бачу, що в людей формують думку, про те, що все це робиться виключно завдяки депутатам чи чиновниками. Це не правда. Все, що сьогодні відбувається в місті, відбувається завдяки простим черкасцям, які добросовісно сплачують податки, і особливу роль в цьому процесі відіграють підприємці. Саме ми наповнюємо міський бюджет, за рахунок якого і відбуваються всі роботи. Хотілося б, щоб депутати, які гарно «піаряться» за бюджетні кошти, про це пам’ятали”, — зауважує Араік Рафікович.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *