АТОвець приїхав подякувати “Черкаським павучкам”

За збережені життя, матеріальну підтримку та домашній затишок українські військовослужбовці поспішають дякувати волонтерам. Третій рік поспіль «тилова армія» безперебійно постачає необхідні речі на передову, часто навіть не знаючи в обличчя тих, кому допомагають. Тож в період короткочасних відпусток АТОвці прагнуть особисто подякувати своїм помічникам.

Інформує ЧСН.

З гарячої передової він на декілька днів приїхав додому, в Хацьки. Побачивши дружину та синів, поспішив завітати туди, звідки систематично отримує підтримку. В комітеті самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський» з самого ранку готувались приймати шанованого гостя.

Маскувальні сітки, без перебільшення, зберегли не одне життя на передовій, розповідає 36-річний Олександр. Завдяки невтомним рукам «Черкаських павучків» вони завжди оновлюються для бліндажів та спецтехніки.

Волонтери з’єднують два світи – мирний та військовий, каже координатор волонтерської організації «Наш батальйон» Лариса Теленько. Це вже нерозривний ланцюг між людьми, які усвідомили своє призначення для Батьківщини.

Не залишили бійця без подарунків і цього разу. Вишитий янгол-охоронець оберігатиме Олександра від куль на передовій, куди чоловік повернеться вже найближчим часом.

Фото http://forumua.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *