Атовці Черкащини, як і раніше, мають змогу оздоровитися в санаторних закладах

Цьогоріч із державного бюджету нашій області спрямували понад 2,3 млн грн на санаторно-курортне оздоровлення атовців. Про це сказав директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. За його словами, це дасть змогу оздоровити 266 учасників АТО.

– Я нагадаю, механізм санаторно-курортного оздоровлення з 2017 року змінили. Нині учасники АТО мають змогу самостійно обирати, відповідно до медичних показань, санаторний заклад для оздоровлення. Відшкодовують вартість послуг такого лікування через безготівковий перерахунок суми санаторним закладам на підставі тристоронньої угоди, а саме: учасник АТО – управління соцзахисту – санаторій, – розповів директор Департаменту. Натепер територіальні управління соціального захисту населення уклали 46 тристоронніх угод на понад 400 тис. грн.

Руслан Олександрович також сказав, що термін лікування в санаторно-курортних закладах для осіб із інвалідністю становить 18 днів. Для осіб із інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 35 діб.

Зауважимо, гранична вартість путівки за надання послуг із санаторно-курортного лікування становить:

– особам із інвалідністю внаслідок війни з числа постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції – 7 300 грн;

– особам із інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 22 200 грн;

– учасникам бойових дій та учасникам війни з числа учасників антитерористичної операції, постраждалим учасникам Революції Гідності – 8 760 грн.

Для отримання путівки необхідно звернутися до територіальнихуправлінь соціального захисту населення із:

– заявою;

– медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/о;

– копією посвідчення;

– документом, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *