Атовцю зі Сміли надали пільговий житловий кредит

Смілянину учаснику АТО Олександру Форманюку вручили ордер на квартиру. Нове житло чоловік зміг придбати в межах затвердженої торік  міської програм забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках. Нагадаємо, в 2015 прийняли обласну програму пільгового кредитування житла для атовців. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного та міського бюджетів.

Про це інформує Черкаська ОДА.

Загальна вартість квартири – 420 тис. грн, площа – 58,1 кв.м. Сім`ї атовця вже надано безповоротну фінансову допомогу на оплату першого внеску в розмірі 84 тис. грн. Тож нині сума його кредиту становить 336 тис. грн терміном на 30 років.

Вітаючи родину Олександра Форманюка, яка невдовзі переїде у власну простору квартиру, перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний сказав: «Все більше сімей учасників антитерористичної операції стають власниками нових помешкань, завдяки житловим програмам. Впевнений, що таких сімей стане набагато більше вже найближчим часом».

Зазначимо, за особисту мужність і героїзм, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне виконання військового обов`язку Олександр Васильович Форманюк, інвалід 3 групи, нагороджений медаллю «Захиснику України». В боях під Горлівкою Олександр був поранений, згодом звільнений в запас за станом здоров`я.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *